Čo ponúkame prijímateľom

Domov seniorov Hronov poskytuje služby ako špecializované zariadenie pre seniorov s diagnózou Alzheimer 24 hodín denne 7 dní v týždni, pomoc pri odkázanosti na pomoc inej fyzickej osoby, sociálne poradenstvo, sociálnu rehabilitáciu, obslužné činnosti ako ubytovanie, stravovanie, a zabezpečenie záujmovej činnosti a ošetrovateľskej starostlivosti. Pre zabezpečenie poskytovania kvalitných sociálnych služieb prijímateľom je súčasťou zariadenia veľká jedáleň a spoločenské miestnosti, ambulancia všeobecného lekára, kaplnka, priestory pre záujmové činnosti prijímateľov ako aj priestor pre klub dôchodcov.

Víziou nášho zariadenia Hronov je:

  • zabezpečenie takého prostredia, ktoré podporuje čo najvyššiu mieru sebestačnosti a autonómie prijímateľa a zároveň poskytuje odborne správne a bezpečné služby;
  • poskytovať služby spĺňajúce požiadavky na kvalitu, ktoré zároveň dbajú aj na subjektívnu spokojnosť prijímateľa. Prijímateľ je našim partnerom a jeho názor je pre nás dôležitý;
  • organizovanie kultúrno – spoločenských podujatí pre prijímateľov v zariadení sociálnych služieb aj mimo neho;
  • zamestnávať tím najlepších odborníkov, ktorí budú erudovaní na vykonávanie odborných, obslužných a ďalších činností zameraných na prijímateľa, podporovať ich v ďalšom vzdelávaní, rovnako v profesionálnom ako v osobnostnom raste.

Poslaním nášho zariadenia Hronov je:

  • poskytovať komplexné sociálne služby v zmysle zákona o sociálnych službách,
  • zabezpečiť podmienky, ktoré prispejú k sociálnej integrácii prijímateľov, prípadne znížia riziko ich sociálnej exklúzie,
  • ponúkať kvalitné adresné sociálne služby s rešpektom individuálneho prístupu a potrieb každého prijímateľa sociálnej služby.

 

 

Ľudský prístup a pohodlie domova

Ľudský prístup a pohodlie domova

„HRONOV, Váš nový domov!"- tak znie nielen slogan nášho domova seniorov, ale s takýmto prístupom budeme pristupovať aj k prijímateľom. Všetkým prijímateľom vytvárame také podmienky, aby mohli aj naďalej žiť, ako boli zvyknutí a k tomu pridávame 24-hodinovú odbornú starostlivosť. Návštevy rodiny a priateľov sú pravdaže samozrejmosťou, k čomu sú prispôsobené aj priestory zariadenia. Domov seniorov HRONOV nemá vyhradené návštevné hodiny, je otvorený stále. 

Príjemné prostredie

Príjemné prostredie

Prostredie kúpeľného mesta Brusno evokuje kľudné a oddychové prostredie a vytvára predpoklady pre spokojné a nerušené trávenie života. Pre športových fanúšikov je v priamom susedstve aj futbalové ihrisko, ktoré im ako fanúšikom zabezpečí športové vyžitie. Súčasťou zázemia zariadenia je oddychová zóna s lavičkami a príjemným prostredím na pobyt vonku, prečítanie knihy alebo návštevu rodiny, vnúčat a blízkych.

Moderný vzhľad, interiér a vybavenie

Moderný vzhľad, interiér a vybavenie

Nová budova ponúka ubytovanie vo veľkých jedno a dvojlôžkových izbách s inteligentným signalizačným zariadením na privolanie personálu. Súčasťou zariadenia je veľká jedáleň a spoločenské miestnosti, kaviareň, fajčiareň, ambulancia pre všeobecného lekára, kaplnka, priestory pre cvičenie a záujmové činnosti prijímateľov, ako aj priestor pre klub dôchodcov. Všetky priestory sú prispôsobené tak, aby prijímateľom mohla byť poskytnutá čo najlepšia kvalita poskytovaných služieb.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie